Kipsta nieuwe kledijsponsor Belgian Lions

Op de persbabbel presenteerde general manager Jacques Ledure met Kipsta ook een nieuwe kledijsponsor voor de Belgian Lions. 'We hebben een deal met KIPSTA voor de volgende drie jaar,' gaf Jacques Ledure trots mee.

Op de persbabbel presenteerde general manager Jacques Ledure met Kipsta ook een nieuwe kledijsponsor voor de Belgian Lions. ‘We hebben een deal met KIPSTA voor de volgende drie jaar,’ gaf Jacques Ledure trots mee.

Het fonkelnieuwe Decathlon filiaal in Evere, de grootste winkel van Decathlon in Europa, vormde het mooie decor voor de eerste persconferentie van de Belgian Lions in 2015.

KIPSTA, het sportmerk van Decathlon, is tevens de nieuwe partner van de Belgian Lions. De komende drie jaar zullen Axel Hervelle en co. worden gekleed door de nieuwe kledijsponsor.

“We zijn bijzonder fier dat we de nieuwe partner van de Belgian Lions zijn en in het bijzonder van alle nationale basketbalploegen,” zei Vincenzo Verhoeven, verantwoordelijke Kipsta Club BeNeLux.  

Decathlon zal in 2015 nog een 20ste en 21ste winkel in België openen. Meer bepaald in Sint-Truiden en in Luxemburg.