Trofee EK op 9 augustus in Antwerpse Lotto Arena

De trofee van het Europees Kampioenschap komt op zondag 9 augustus naar België en in het bijzonder naar de Antwerpse Lotto Arena!

De trofee van het Europees Kampioenschap komt op zondag 9 augustus naar België en in het bijzonder naar de Antwerpse Lotto Arena!

Op 5 september gaat, en dit voor het eerst in vier landen (Duitsland/Berlijn, Letland/Riga, Kroatië/Zagreb en Frankrijk/Montpellier), het 39ste Europees Kampioenschap basketbal, met de Belgian Lions, van start.

Vanaf 19 mei(start in Riga) trekt de Europese trofee ‘Nikolai Semashko’ door Europa. Op 9 augustus is deze goud/zilveren trofee (met 24 juwelen) en EK-mascotte Frenkie in Antwerpen te bewonderen.

In de Lotto Arena waar de Belgian Lions die avond oefenen tegen Griekenland. Basketfreaks krijgen de gelegenheid om met deze mooie trofee een foto te maken!!